Sign In
 

 2014 Sweepstakes Winners List

 
GRAND PRIZE WINNER:
Mona Hardin, Good Shepherd Academy- San Antonio, TX
 
ADDITIONAL PRIZE WINNERS:
Sacred Heart Catholic School, Sacred Heart Catholic School- Hallettsville, TX
Vicky Danielak, Sacred Heart Catholic School- Floresville, TX
Steve Eckart, Sacred Heart Catholic School- Muenster, TX
David Shimek, St. Michael Catholic School- Weimar, TX
Keary Koehler, St. Michael Catholic School- Cuero, TX
David Rhodes, Our Lady of Perpetual Help Catholic School- Selma
Valeria Villa, St. James the Apostle Catholic School- San Antonio, TX
Mary Ann Lehmann, Our Lady of Perpetual Help Catholic School- Selma, TX
Elizabeth Keepers, St. Joseph Catholic School- Yoakum, TX
Bianca De Leon, St. Gerard Catholic High School- San Antonio, TX
Celestine Lucio, St. Margaret Mary Catholic School- San Antonio, TX
Lucy Zavaleta, St. James the Apostle Catholic School- San Antonio, TX
Marge Ohlenbusch, John Paul II Catholic High School- San Antonio, TX
Mary Chandler, Our Lady of Victory Catholic School-Victoria, TX
Mary Igou, John Paul II Catholic High School- Schertz, TX
Linda Gamel, St. Margaret Mary Catholic School- San Antonio, TX
Estella Cruz, St. Michael Catholic School- Cuero, TX
G.W. Anz, Our Lady of Perpetual Help Catholic School- Selma, TX
Jeffrey Cordes, Antonian College Prepatory- San Antonio, TX
Teresa Mirarchi, Our Lady of Perpetual Help- Selma, TX
Wesley Ledwik, St. Michael Catholic School- Cuero, TX
Robert Gonzales, St. Monica Catholic School- San Antonio, TX
Yessica Cantu, Our Lady of Refuge Catholic School- Eagle Pass, TX
Sylvia Rivera, St. John Bosco Catholic School- San Antonio, TX
Jesse Walterscheid, Sacred Heart Catholic School- Muenster, TX
Marc Yamazi, St. Thomas More Catholic School- San Antonio, TX
Margie Griffin, Sacred Heart Catholic School- Floresville, TX
Nicholas Rendon, St. Joseph Catholic School- Slaton, TX
Mr. & Mrs. Rainosek, St. Michael Catholic School- Weimar, TX
Carol & Daniel Szczepankiewicz, St. Thomas More Catholic School- San Antonio, TX
Clinton Hotman, Little Flower Catholic School- San Antonio, TX
Sandra Rios, Holy Name Catholic School- San Antonio, TX
Janet Proschko, St. Joseph Catholic School- Yoakum, TX
Tori Clayton, Holy Cross Catholic Academy- Amarillo, TX
Genevieve Sinclair, Holy Cross Catholic Academy- Amarillo, TX
Bobby Morales, Sacred Heart Catholic School- Uvalde, TX
Laura Surovic, Providence Catholic School- San Antonio, TX
Mr./Ms. McDaniel, St. Gerard Catholic High School- San Antonio, TX
Eliamar Fuentes, St. John Berchmans Catholic School- San Antonio, TX
Terrie Campos, Sacred Heart Catholic School- Floresville, TX
Merlin Polasek, Sr., Holy Name Catholic School- San Antonio, TX
Sara Garza, John Paul II Catholic High School- Schertz, TX
Viola Saenz, Our Lady of Victory Catholic School- Victoria, TX
Tommy Loest, St. Peter Prince of the Apostles Catholic School- San Antonio, TX
Santos Quintero, St. Margaret Mary Catholic School- San Antonio, TX
Rafael Mercado, Incarnate Word High School- San Antonio, TX
Jayna Walterscheid, Sacred Heart Catholic School- Muenster, TX
Humberto Garza, St. Paul Catholic School- San Antonio, TX
Stacy Gage, Holy Rosary Catholic School- Rosenberg, TX
Fred Corona, St. Louis Catholic School- Castroville, TX
Bobby Reining, Holy Cross Catholic Academy- Amarillo, TX
Mark Yackel, Shiner Catholic School- Shiner, TX
Erica Trujillo, Good Shepherd Catholic School- Garland, TX
Robert Quinn, Jr., St. James Catholic School- Seguin, TX
Ruth Cornali, Sacred Heart Catholic School- Floresville, TX

Who to Call

For more information on our "Winners List," please contact the Communications Department at (210) 828-9921 or send an email to branch@cliu.com.